Bu haber 1083 kişi tarafından okundu.
Uzun Adam`a Destek İçin Vakfıkebir`deyim
25.02.2014 15:39:39
Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, şuanda bir istiklal mücadelesi içersinde olduklarını ve 2002’den beri bu yolda olan uzun adamın arkasında olmak ve ona destek vermek için Vakfıkebir’deyim dedi.

Uzun Adam`a Destek İçin Vakfıkebir`deyim
FaceBook ta paylaş

Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, seçim çalışmalarında AK Parti Vakfıkebir Belediye Başkan Adayı Muhammet Balta’ya destek vermek için Vakfıkebir’e geldi. Burada teşkilat mensuplarının katıldığı kahvaltılı toplantıda konuşan Bakan yardımcısı Balta “ Bu toplantılar bize başarıyı gösteriyor. Burada emeği olan insanlarında katkısı olması ve bu yemeği hep beraber pişirip paylaşmamız, başarıyla da övünmemiz çok güzel. Burada çok değerli aday adaylarımız var. 2002’den beri bu yolda olan uzun adamın arkasında olmak ve ona destek vermek tüm Türkiye’ye ve 1,5 milyon müslümana değer vermektir. Bende bu nedenle Vakfıkebir’deyim” dedi. AK Parti hükümeti yapılan hizmetlere değinen Bakan Yardımcısı Balta “ 2002 öncesi SSK hastanelerine gittiğimiz zaman alt katta daracık bir oda vardı. İçeride bir göz pencere ve arkada bir kuyruk vardı. O reçeteyi uzattığımızda ekonomik şartlar iyi olmadığından o ilaçlar ne çıkarsa bahtınaydı. Alan alırdı alamayan günlerce benzerdi. Gariban insanlar hep sıkıntı içindeydi. Ayrım vardı. Parası olan işini halleder diğer insanlar çile çekerdi. Günlerce hastane kuyruğunda beklerdi. Peki ne oldu. Bu süre içerisinde böyle bir insan geldi. Recep Tayyip Erdoğan geldi. Yerel yönetimlerde pişmiş, İstanbul gibi dünyanın metropol şehrinde kısa sürede İstanbul’u dünyanın örnek şehri haline getiren başbakan geldi ve ülke hızla yükselmeye başladı. Bunların hepsini kökten değiştirdi. O bizden biriydi içimizden biriydi. Yaşadığımız sıkıntıları kendi yaşamıştı zaten. Şu anda bütün insanlarımız Türkiye’nin her noktasında hastanelerimizde sağlık hizmeti alabiliyor. Her noktasında ambulans helikopter ve uçaktan faydalanabiliyor. Ulu Önder Atatürk’ün gösterdiği muhasır medeniyetler seviyesinin üzerine çıkma yolunda bu iktidarla biz yolumuza devam ediyoruz” diye konuştu.

Bakan Yardımcısı Balta sözlerini şöyle sürdürdü: “Türk Hava Kuvvetlerine uçaklar teslim edildi. TSK artık güçleniyor. Şu anda tankını, zırhlı aracını, uçak, helikopter yapıyor. Silahlar üretiyoruz. Siz muhasır medeniyetler seviyesine müşteri olarak ulaşamazsınız. Dış güçler bizi şimdiye kadar müşteri olarak gördü. Bankaların içi boşaltıldı. Dışarıdan Türkiye’yi kurtaracak bir adam geldi. Hanımının ayakkabı topuğu bile tartışılıyordu. Kemal Derviş’i getirmişler, Türkiye’yi kurtaracak. Bu dönem içerisinde daha yargı kararlarıyla netletmemiş olan ayakkabı kutuları bulundu. 50 milyar dolar uçtu. O zaman bu adamlar neredeydi bunu sormak lazım. Ey bunu konuşan insanlar siz o zaman nerdeydiniz. Kara faizci bile IMF’den daha insaflıydı. Bu memlekette onların borçlarını bu hükümetin başbakanı ödedi. Şu anda IMF’ye borcumuz yok. Su akar Türk bakar derlerdi. Şimdi su akıyor Türk bakmıyor. Bu ülkedeki akar sular değerlendiriliyor. HES’ler yapıldı. Güneş enerjisinden faydalandırılıyor. Rüzgar enerjisi ile ilgili santraller yapıldı. Nükleer santralleri yapmamız lazım. Biz artık o seviyeye geldik. Siz bunları yapamazsınız. Çevreci adı altında insanlar türedi Türkiye’de. Bunlar her zaman karşımıza çıkıyor.&nbs

Resim Galerisi
Günün Öne Çıkanları

Videolar
Köşe Yazıları

Levent Tan

Levent Tan

Birilerinin Yanında Olmak


Yavuz Saltik

Yavuz Saltik

Şike konuşmayın diyorlar!


Tuncay Aydemir

Tuncay Aydemir

Sana da Bu Yakışır Şenol Güneş


Nurcan Yazıcı

Nurcan Yazıcı

Tek Tip/Siz Eğitim


Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

Türkçe Olimpiyatları`na katılan hainler!

Spor Toto Super Lig
Sayısal Loto
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
03 12 13 26 31 33
Şans Topu
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
02 19 21 24 25 + 05
On Numara
11.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
04 07 09 10 12 17 19 22 24 27 32 37 41 45 62 64 70 74 75 76 78 80
Süper Loto
14.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
06 11 15 30 48 54
Facebook
Linkler