Bu haber 951 kişi tarafından okundu.
TS Basketbol Basın Toplantısı
21.10.2013 16:49:34
Trabzonspor Basketbol Takımı basın toplantısı düzenliyor.

TS Basketbol Basın Toplantısı
FaceBook ta paylaş

 
Trabzonspor M.P. Trabzon Zorlu Grand Otel'de basın toplantısı düzenledi. 
 
Düzenlenen toplantıda Trabzonspor M.P.'nin yaptığı icraatler konusunda bilgilendirme yapıldı.
 
Trabzonspor M.P. yönetim kurulu üyesi Gökhan Saral toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi.
 
Bugünkü Trabzon basınımızla toplantı organize etmemizin nedeni basınımızla bir istişare yapmak. sizleri birinci elden bilgilendirmek. Trabzonspor Basktebol takımının yapmış olduğu transferleri ve gelecek hesaplarını sizlerle paylaşmak.
 
Daha önce kongre olsa takımımız dahaiyi hazırlanabilirdi. Öncelikle alt ligden şampiyon olmuş bir kulüp devraldık. Trabzonspor'un başarısı için hizmet etmek için buradayız. görebde olduğumuz süre içinde ne kadar iyi hizmet edebilirsek mutlu oluruz.
 
Yapılan görtüşmeler sonucunda Trabzonspor Başkan Hacıosmanoğlu'nunda destekleri doğrultusunda daha öncede takımımızasponsor olan Medicak Park ile sponsorluk anşalması imzalandı.
 
Ben Ankarada ikamet ediyorum. Bütün yönetim kurulumuz da Trabzon'da ikamet ediyor. bende geldim başkanımız da burada hep birlikte Trabzonspor'a hizmet ediyoruz.
 
Transferde Trabzon'da iyi birduruş sergileyebilecek oyuncuları seçtik. Önmeli pazarlıklar sonucunda kaliteli oyuncuşları düşük maliyetlerle takıma kazandırmaya çalıştık.
 
Bu transferlerin ardından bu yeni takımla iki tane turnuvaya katıldık. Dajha sonra Gaziantep'te Türkiye Kupasında ilk 8 takım arasına kaldık. Bu da bizim için büyük bir başarı elde ettik. Bu süreçte El Amin birsakatlık geçirdi. Bu olay bizi çok üzdü. Gerekli tedavileri yapıldı ve şuanda Trabzon'da istirahat ediyor.
 
Bunların üzerine Takımımız Beko Basketbol ligin maratonuna başladı. takımımız biraz yorgundu. Takımımız bu ilk maçta kaybetti. daha sonra takımımızın cezası nedeniyle evimizde taraftarlarımız olmadan oynadığımız karşılaşmada çok çekişmeli geçti ancak bu maçtan da mağlubiyetle ayrıldık.
 
İyi bir takım kurduk.İyi niyetle yola çıktık. ilk iki maçımızı kaybettik. Bu bizim için oynadığımız takımları ciddiye alma ve takımı iyi yolda ilerletme konusunda düşünmemize neden oldu. Bu anlamda El Amim'in yokluğu da bizi etkiledi. onun yerinin nasıl doldurulacağı konusunda çalışmalarımız var.
 
Bundan sonraki süreçte Takımın iyi yerlere gelmesi ligde kalıcı olmak konusunda çalışmaya sürdürüyoruz. Amacımız Trabzonspor'un kalıcı olarak iyi yerlere gelmesi. 
 
Biz bu takımı bir bebek olarak görüyoruz. bu bebeği büyütmek için tüm Trabzon'dan ve basınımız dan destek bekliyoruz.
 
Kulübün 3 Milyon TL borç borcu olduğu ve bu borcun Mehmet Akp Beyile başkanımızın görüşmeleri sonucunda Bir milyon 600 bin dolar lık kısmının ödenerek yarıya indrileceğini bilerek bu işe başladık. Bu güne kadar 1 milyon TL ödeme yaparak daha sonradan ortaya çıkan borçlara ödeme yaptık. Kulübün FİBA'ya da ipotekli olan borçlarımız var. Onlarla irtibata geçilmiyor zaten. Onlar paralarını bizim gelirlkerimizden alıyorlar.
 
Bugüne kadar kulübe 4milyon lira mali girdi sapladık bunun yüzde 80'i Muharrem Usta ve yüzde 20'lik kısmını da başkanımız Abiş Hopikoğlu tarafından sağlandı. 12 Trilyonluk birbütçe ile yola çıktık. Bankalardan kredi kullanmış değiliz. Uluslararası sponsorluk anlaşmaları için çok ciddi görüşmelerimiz var. Bunlar önümüzdeki süreçte sizlerle de paylaşacağız. 
 
Trabzonspor logosu altında hizmet veren bir kulübüz. En önemli gayemiz Trabzonspor logosuna yaptığımız hizmetlerle layık olmak.
 
Biz yola çıkarken Ceyhun Eskici arkadaşımızla ve Bora Numanoğlu arkadaşlarımızla yola çıktık. Onların yönetim şekilleri ve bizim önümüzü açmak konusunda istifalarını sundular. Bizde yönetim kurulu olarak kabul ettik. Onlarla hiçbir sıkıntımız yoktur. Hala kendileri ile göürşüyoruz.
 
Trabzonspor M.P. istifa eden iki yöneticinin yerine yönetim kurulu asıl listeye işadamı Emre Altuntaş, Alper Bektaş katıldı.
 
Biz Trabzonsporluyuz, Trabzonspor'a hizmet etme adına bugün buradayız yarın Trabzonspor'un çıkarları için herkesle çalışabiliriz.
 
Trabzonspor'un ligdeki hedefi öncelikle kalıcı olmak. Alt yapıya da çok önem veriyoruz. bununla da ilgili çok önemli çalışmalarımız var. Bu çalışmalarla birlikte Trabzonspor'un hem Türkiye kupasında hem ligde en iyi yerde tamamlaması.
 
Gazetecilerin sorularının ardından çekilen toplu fotoprafın ardından basın toplantısı sona erdi.

Resim Galerisi
Günün Öne Çıkanları

Videolar
Köşe Yazıları

Levent Tan

Levent Tan

Birilerinin Yanında Olmak


Yavuz Saltik

Yavuz Saltik

Şike konuşmayın diyorlar!


Tuncay Aydemir

Tuncay Aydemir

Sana da Bu Yakışır Şenol Güneş


Nurcan Yazıcı

Nurcan Yazıcı

Tek Tip/Siz Eğitim


Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

Türkçe Olimpiyatları`na katılan hainler!

Spor Toto Super Lig
Sayısal Loto
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
03 12 13 26 31 33
Şans Topu
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
02 19 21 24 25 + 05
On Numara
11.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
04 07 09 10 12 17 19 22 24 27 32 37 41 45 62 64 70 74 75 76 78 80
Süper Loto
14.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
06 11 15 30 48 54
Facebook
Linkler