Bu haber 963 kişi tarafından okundu.
Trabzonspor 1 - Eskişehirspor 0
25.11.2013 10:21:38
Trabzonspor evinde Eskişehirspor`u ağırladı.

Trabzonspor 1 - Eskişehirspor 0
FaceBook ta paylaş

İŞTE 11'LER

TRABZONSPOR: 1. ONUR RECEP KIVRAK, 5. DEGUY ALAIN DIDIER ZOKORA, 6. SOULEYMAN BAMBA, 10. ADRIAN MIERZEJEWSKI, 12. PAULO HENRIQUE CARNEIRO FILHO, 15. FLORENT JOHAN MALOUDA, 20. GUSTAVO COLMAN, 22. MUSTAFA YUMLU, 29. OLCAN ADIN, 61. ZEKİ YAVRU, 99. KADİR KELEŞ

YEDEKLER: 89. ZEKİ AYVAZ, 8. SONER AYDOĞDU, 9. EMRE GÜRAL, 18. AYKUT AKGÜN, 19. ABDULKADİR ÖZDEMİR, 23. REMZİ GİRAY KAÇAR, 88. CANER OSMANPAŞA

ESKİŞEHİRSPOR: 25. RUUD JORGE BOFFIN, 38. OSMAN TARIK ÇAMDAL, 3. DIEGO ANGELO DE OLIVEIRA, 30. JERRY AKAMINKO, 88. VEYSEL SARI, 50. HÜRRİYET GÜCER, 11. ALFRED JOHN MOMAR NDIAYE, 10. ERKAN ZENGİN, 8. ERMAN KILIÇ, 14. RODRIGO ALVARO TELLO VALENZUELA, 15. DIOMANSY MEHDI MOUSTAPHA KAMARA

YEDEKLER: 1. KAYACAN ERDOĞAN, 5. SEZGİN COŞKUN, 35. AYTAÇ KARA, 60. ÖZGÜR ÇEK, 76. SERVET ÇETİN, 27. OKAN AYDIN, 77. NECATİ ATEŞ

STAT: Hüseyin Avni Aker

SAAT: 19.00

HAKEM: Yunus Yıldırım

YAYIN: Lig TV 2

 

M.S.
Son dakikaların nefes kestiği mücadelede bordo-mavililer 1-0'lık galibiyeti almayı başardı.
 
 
M.S.
..Ve son düdükü geldi.
 
90'
 
Eskişehirspor serbest vuruşu kullandı ve Boffin de ceza alanına geldi. Trabzonspor defansı topu uzaklaştırdı. Henrique kaleye topu gönderdi., Malouda son anda yetişti, ancak boş kaleye vuruşu direkten dışarıya gitti.
90'
Trabzonspor'da Malouda, Veysel Sarı'ya yaptığı hareket nedeniyle maçın ilk sarı kartını gördü. Es-Es rakip yarı alanın ortasından sağ kanatta bir serbest vuruş kullanacak.
 
90'
 
Uzatma dakikalarında 4. dakikaya girdik. Maçın hakemi 5 dakikalık bir uzatma verdi...
90'
 
Eskişehirspor'da ceza alanı içine gönderilen topta itirazlar var. Kadir'in ceza alanı dışında elle müdahale ettiği gerekçesiyle Yunus Yıldırım serbest vuruşu verdi. Es-Es ceza alanı sağından çok tehlikeli bir noktadan serbest vuruş kullanacak.
 
90'
 
Aykut rakip yarı alanda topu saklamak isterken, Eskişehirspor defansının baskısı ile taca çıktı. Eskişehirspor hızlıca oyuna başladı.
 
89'
 
Eskişehirspor orta sahada Necati ile yeni bir hücum hazırlığında. Sağ kanattaki Erkan'a pasını gönderdi Necati. Ancak Erkan havadan gelen topu kontrol edemedi, Trabzonspor taç atışı ile oyuna başladı.
 
88'
Trabzonspor'da Aykut Akgün oyuna girerken, Gustavo Colman oyundan çıkan isim oldu.
 
88'
 
Oyun tekrar başladı. Trabzonspor'da Soner defans arkasına sarktı, Malouda'nın pası hızlı. Boffin topu kontrol etti ve zaman kaybetmeden oyunu başlattı.
 
87'
 
İki oyuncu da saha kenarına geldi. Necati Ateş'in boynundaki sıkıntı geçmiş değil..
 
86'
 
Zeki de yerde kaldı. İki oyuncu için de sağlık görevlileri sahaya girdi ve tedaviler yapıldı...
 
85'
 
Trabzonspor oyuna başladı. Uzun pası Eskişehir defansı kazandı ve Kamara'a doğru uzun bir pas gönderdi. Kamara'dan önce Bamba araya girdi ve tehlikeyi uzaklaştırdı. Sonrasında Necati ile Zeki'nin ikili mücadelesinde Necati yerde kaldı.
 
84'
 
Aytaç'ın ortasında Veysel ceza alanında topu kontrol edemedi. Meşin yuvarlak doğrudan auta gitti. Trabzonspor kale vuruşu ile oyuna başlayacak.
 
83'
 
Henrique hızlı bir şekilde hücuma çıktı. Sol kanada pasında Soner'den önce Akaminko araya girdi ve arkadaşlarını atağa çıkardı.
75'
GOL! Henrique! Trabzonspor öne geçti...
 
74'
 
Kadir sol kanattan hareketlendi ve ortasını yaptı. Kaleci Boffin yere yattı ve topu kontrol etmeyi başardı.
 
73'
 
Tarrık sol kanattan atağa çıktı. Trabzonspor'da Kadir araya girerek meşin yuvarlağı kazandı. Bu dakikalarda oyun yine çok yavaşladı.
 
72'
 
Trabzonspor topu yine kaybetti, Eskişehirspor defanstan oyun kurmaya çalışıyor.
 
71'
 
Eskişehirspor rakip yarı alana yine yerleşti. Hürriyet'in pasında Kamara topu kontrol etmek isterken, Zokora araya girdi ve meşin yuvarlağı kaptı.
 
70'
 
Oyun tekrar başladı ve Veysel de tedavisinin ardından oyuna girdi. Orta sahada iki takımın bol pas hataları var bu dakikada...
 
69'
 
Malouda ceza alanına doğru hareketlenmek istedi. Veysel yaptığı müdahale ile topu kaptı ve iki oyuncu da yerde kaldı. Malouda ayağa kalkarken, Veysel ise yerden kalkamadı. Oyun durdu, Veysel'in tedavisi yapıldı.
 
68'
Eskişehirspor'da N'Diaye oyundan çıkarken, Necati Ateş oyuna dahil oldu.
 
68'
 
Olcan sağ kanattan kendisine doğru atılan topa hareketlendi. Eskişehirspor defansı topu uzaklaştırmak isterken, top Olcan'a çarptı ve dışarıya gitti. Karar aut.
 
67'
 
Trabzonspor oyun tekrar başladı. Defansta hazırlık pasları yapıyor bordo-mavili ekip...
 
67'
 
Eskişehirspor'da Erkan ceza alanına doğru hareketlendi. Kendisine doğru atılan top hızlı ve dışarıda...
46'
 
Eskişehirspor başlar başlamaz uzun bir pas gönderdi Trabzonspor defansıın arkasına doğru. Bordo-mavililer gelen topu uzaklaştırdı.
 
46'
Mücadelenin ikinci yarısı Eskişehirspor'un vuruşu ile başladı.
 
 
D.A.
İkinci yarıda tekrar birlikte olacağız...
 
 
D.A.
İlk yarıda iki takımın da birer topu direkten dönerken, Eskişehirspor'un rakibine oranla daha etkili bir oyun oynadığı göze çarptı.
40'
 
Tarık taç atışını kullandı. Erkan sol kanattan ortasını yaptı, savunmasına yardıma gelen Malouda meşin yuvarlağı ceza alanı dışına gönderdi. Sonrasında Hürriyet'in vuruşu Onur'da kaldı.
 
39'
 
Trabzonspor tekrar mücadeleye başladı ve top kısa sürede Eskişehirspor'un kontrolüne geçti. Tarık sol kanattan taç atışı ile oyunu başlatacak.
 
38'
 
Eskişehirspor mücadeleye başladı. Olcan Adın topu kazandı ve kendi kalesine doğru hareketlendi. N'Diaye'nin baskısı sonrası Olcan'ın uzaklaştırmak istediği top auta çıktı.
 
37'
 
Tello orta sahada Colman'ın müdahalesi ile yerde kaldı. Yunus Yıldırım'ın düdüğü var, karar faul...
 
37'
 
Eskişehirspor son 10 dakikada çok etkili bir görüntüde. Kırmızı-siyahlı ekip yeni bir hücum hazırlığında...
 
36'
 
Eskişehirspor sağ kanattan Veysel ile geldi. Bamba araya girerek meşin yuvarlağı orta sahaya kadar gelişigüzel bir şekilde gönderdi.
 
35'
 
Trabzonspor'da Colman ceza alanı önünden defansın arkasında bir ara pas göndermek istedi. Henrique'ye doğru gelen top hızlı olunca Boffin topun kontrolünü sağladı.
 
34'
 
Eskişehirspor'da orta sahada yapılan pres tekrar sonuç verdi. Hürriyet'in kazandığı topta Tello ceza alanı dışından vuruşunu yaptı. Top farklı bir şekilde auta gitti.
 
33'
 
Eskişehirspor'da Veysel sağ kanattan ortasını yaptı. Kamara'nın zor pozisyonda vuruşu kaleci Onur'da kaldı.
 
32'
 
Eskişehirspor orta saha mücadelesinde topu kazandı. Erman Kılıç ceza alanı dışından sert bir vuruş yaptı. Meşin yuvarlak Trabzonspor defansından döndü.
 
31'
 
Mücadele bir anda hızlandı. Bu sefer de Erman rakip yarı alan ortasından kaleyi yokladı. Top üstten auta gitti.
 
31'
 
Trabzonspor'da Henrique hızlı bir şekilde ceza alanı önüne geldi. Akaminko son anda araya girdi ve pasını kalecisine verdi.
 
31'
 
Trabzonspor'da Henrique hızlı bir şekilde ceza alanı önüne geldi. Akaminko son anda araya girdi ve pasını kalecisine verdi.
 
30'
 
Eskişehirspor'da Kamara ceza alanı içinden bir vuruş daha yaptı. Kaleci Onur muhteşem bir şekilde soluna giden topa uzandı ve takımını geriye düşmekten kurtardu.
 
30'
 
Eskişehirspor tekrar kontrolü ele geçirdi. Erkan Zengin ceza alanı içindeki Kamara'ya pasını verdi. O da dönüp vurmak istedi, top defanstan döndü.
 
29'
 
Mücadele tekrar başladı ve orta sahada iki takım da üst üste pas hataları yaptı.
 
28'
 
Eskişehirspor topun kontrolünü tekrar ele geçirdi. Kırmızı-siyahlılar yeni bir hücum yaptı. Erkan'ın ceza alanından vuruşu farklı bir şekilde auta gitti.
 
27'
 
Adrian topun başına geçti ve ortasını yaptı. Kale içine doğru gelen top Eskişehir defansından döndü. Orta sahada Kadir Veysel'in müdahalesi ile yerde kaldı. Bordo-mavililer serbest vuruş ile maça başladı.
 
26'
 
Eskişehir mücadeleye başladı. Trabzonspor topu kaptı ve sağ kanattan atağa kalktı. Olcan yerde kaldı ve Yunus Yıldırım serbest vuruşu verdi. Bordo-mavililer ceza alanı sağından faul atışını kullanacak.
 
25'
 
Eskişehirspor'da orta sahada Veysel yine yerde kaldı. Henrique'nin arkadan yaptığı müdahale faul olarak değerlendirildi.
 
24'
 
Veysel kendisine gelen topta sağ kanattan bir orta daha yaptı. Onur kalesini terketti ve meşin yuvarlağın kontrolünü sağladı.
 
23'
 
Erkan serbet vuruşu kullandı. Yerden Tello'ya pasını verdi, onun uzak direğe doğru yaptığı ortada Mustafa Yumlu araya girdi.
 
23'
 
Eskişehirspor'da Tarık sol kanatta yerde kaldı. Ceza alanı çaprazından Erkan serbest vuruşu kullanacak.
 
22'
 
Trabzonspor'un orta sahada kaptırdığı topta hareketlenen Diego, yaklaşık 40 metreden çok sert bir vuruş yaptı. Top yandan auta gitti.
 
21'
 
Eskişehir'de Boffin oyunu başlattı ve Trabzonspor tekrar meşin yuvarlağı kazandı. Bu dakikalarda bordo-mavililer oyunun kontrolünü ele geçirdi.
 
20'
 
Trabzonspor'da rakip yarı alan ortasında topu alan Henrique 4 kişiyi geçerek ceza alanı önüne kadar hareketlendi. Pasında Es-Es defansı araya girdi. Sonrasında sol kanattan Trabzonspor bir hücum daha yaptı ve yapılan ortada Henrique'nin vuruşu yandan dışarıya çıktı. Daha öncesinde yan hakemin bayrağı da havada...
 
19'
 
Kullanılan köşe vuruşunda kaleci Boffin kalesinden çıktı ve topu orta sahaya kadar yumrukladı.
 
18'
 
Olcan son çizgiye doğru hareketlendi. Zeki'ye pası Es-Es defansına çarparak kornere çıktı.
 
18'
 
Bordo-mavililer tekrar oyuna başladı. Meşin yuvarlak defansa kadar geld. Trabzonspor tekrar sağ kanattan hücum yapmak istiyor.
 
17'
 
Trabzonspor, Kadir ile araya girdi ve meşin yuvarlağı kaptı. Zeki, sağ kanattan hareketlenen Olcan'ın önüne uzun bir pas attı. Olcan son çizgide topu kontrol etti ve pasında Eskişehir defansı meşin yuvarlağı taca gönderdi.

 

14'
 
Eskişehirspor tekrar mücadeleye başladı ve endi sahasında hazırlık pasları yaptı. Trabzonspor'un baskısı sonrasında atılan uzun top Eskişehir defansında kaldı.
 
13'
 
Bordo-mavililerde Adrian ceza alanına, defansın arkasına bir pas gönderdi. Henrique ve Malouda topa hareketlendi, ancak pas hızlı olunca sonuç aut oldu.
 
12'
 
Trabzonspor, sol kanattan Malouda ile gelmek istedi. Eskişehirspor defansı topun olduğu bölgede çoğalarak boşluk vermedi.
 
11'
 
Eskişehirspor'da Tarık yerde kaldı. Kırmızı-siyahlılar sol kanattan serbest vuruş kazandı. Tello kullandı, Bamba savunmada uzaklaştıran isim oldu.
 
10'
 
Eskişehirspor'da ceza alanı dışından N'Diaye kaleyi yokladı. Onur soluna gelen topta yatarak meşin yuvarlağın kontrolünü sağladı.
 
10'
 
Eskişehirspor tekrar rakip yarı alana yerleşti. Erman, Erkan ve Hürriyet sık paslarla Trabzonspor defansının boşluk vermesi için çaba gösteriyor.
 
9'
 
Zokora orta sahadan, sağ kanatta hareketlenen Olcan Adın'a uzun bir pas gönderdi. Eskişehirspor defansı araya girerek topu kaptı.
 
9'
 
Erkan Zengin ceza alanı dışından kaleyi yokladı. Top yandan dışarıya gitti.
 
8'
 
Sol kanatta Tello ortasını yaptı. Top Trabzonspor defansından dışarıya çıktı ve Eskişehirspor köşe vuruşu ile maça başladı.
 
8'
 
Erkan Zengin kaptıkları topta sol kanattan hareketlenen Tarık'a pasını verdi. Trabzonspor defansı araya girerek topu taca uzaklaştırdı.
 
7'
 
Trabzonspor'da Malouda, kendi ceza alanının çaprazında yerde kaldı. Bordo-mavililer serbest vuruş ile tekrar oyunu başlattı.
 
6'
 
Kamara ceza alanı önündeki Erkan'a pasını verdi. O da sağ kanada taşını topu. Veysel'in ortasında Mustafa kafa ile topu uzaklaştırdı.
 
5'
 
Eskişehirspor oyunu başlattı ve Olcan araya girerek topu kapmayı başardı. Onun da pası etkisiz olunca Es-Es tekrar kontrolü ele aldı. Kırmızı-siyahlı ekip rakip yarı alana yerleşti ve yeni bir hucüm organizasyonu yapmaya çalışıyor.
 
4'
 
Eskişehirspor tekrar mücadeleye başladı. Orta sahada Mustafa Yumlu'nun Kamara'ya yaptığı müdahale faul...
 
3'
 
Trabzonspor'da Colman köşe vuruşunu kullandı. Olcan ön direkte yükseldi ve uzak direğe doğru vuruşu direkten auta çıktı. Bordo-mavililer gol çok yaklaştı.
 
3'
 
Eskişehirspor'un hücumu orta sahada taç ile sonuçlandı. Trabzonspor sol kanattan hareketlendi. Akaminko topu kornere gönderdi.
 
2'
 
Trabzonspor atağında Paulo Henrique sağ kanattan ceza alanına doğru hareket etmek istedi. Erkan Zengin meşin yuvarlağı kaparak takımını atağa kaldırdı.
 
1'
Karşılaşma Trabzonspor'un vuruşu ile başladı...

Resim Galerisi
Günün Öne Çıkanları

Videolar
Köşe Yazıları

Levent Tan

Levent Tan

Birilerinin Yanında Olmak


Yavuz Saltik

Yavuz Saltik

Şike konuşmayın diyorlar!


Tuncay Aydemir

Tuncay Aydemir

Sana da Bu Yakışır Şenol Güneş


Nurcan Yazıcı

Nurcan Yazıcı

Tek Tip/Siz Eğitim


Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

Türkçe Olimpiyatları`na katılan hainler!

Spor Toto Super Lig
Sayısal Loto
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
03 12 13 26 31 33
Şans Topu
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
02 19 21 24 25 + 05
On Numara
11.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
04 07 09 10 12 17 19 22 24 27 32 37 41 45 62 64 70 74 75 76 78 80
Süper Loto
14.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
06 11 15 30 48 54
Facebook
Linkler