Bu haber 1762 kişi tarafından okundu.
Hülya Avşar`dan Zehra çıkışı
20.10.2013 19:36:22
Hülya Avşar verdiği röportajda kızı Zehra hakkında çıkan haberlere sert çıktı.

Hülya Avşar`dan Zehra çıkışı
FaceBook ta paylaş

Hülya Avşar, kızı Zehra ile beraber bayram tatili için dört günlüğüne Londra'ya gitti. Avşar kızı, Zehra ile ilgili açıklamalarda bulundu.

İşte röportajdan satır başları;


'PARA İÇİN ACUN'UN YANINDA DEĞİLİM'

-Acun Ilıcalı ile çalışmanız konusunda, 'Para için bu programlarda jüri üyeliği yapıyor' diye eleştiriliyorsunuz. Siz ne düşünüyorsunuz?


Çok saçma... Çok şükür Allah'a; hayatımı, çocuğumun hayatını, ailemin hayatını garanti altına aldım. Bunca yıldır bunu yapmamak için gerizekalı olmam gerekirdi. Bunca zamandır bu noktaya gelmezsen, gerizekalısın demektir zaten. Para ve reklam peşinde koşan, asparagas haberleri kovalayan hiç kimse, benim bulunduğum noktada olamaz. Bunu unutmayın; eninde sonunda patlarlar! Bunların peşinde koşanların, kafası ve bakış açısı farklı oluyor; kendilerini işlerine veremiyorlar. Ben eğleniyorum, işin keyfini çıkarıyorum; sanatçı değil miyim zaten? Sahneye bile çıkıyorum; bu işi sadece televizyonda yapmak marifet değil ki! İşimi, mesleğimi çok seviyorum ve saygı duyuyorum. Ben artık Hülya Avşar'ım; 'Aman yaa, banane yaa' demiyorum. Önce kendime ve işime saygı duyacağım ki, bana saygı duysunlar.


'ERDOĞAN'I SEVDİĞİMDEN GİTTİM'

-Neden her konuda konuşma ihtiyacı duyuyorsunuz?

Kendime saygı duyuyorum, bu memleketteki insanlara da saygı duyuyorum. Birileri acı çekerken, birileri sorun yaşarken, benim bununla ilgilenmeme lüksüm yok. Benim Başbakan'a gitme sebeplerimden biri de bu işte. Ne Gezi Park'çı oluşum, ne de olmayışımdan gittim. Hiç öyle bir şey yok; ben insanım. Başbakan, tanıdığım ve sevdiğim biri olduğu için gittim. Recep Tayyip Erdoğan'ı gerçekten çok seviyorum çünkü kendisini tanıma fırsatı buldum; nasıl biri olduğunu biliyorum. Sırf bu yüzden görüştük. Aradığımda beni kabul edeceğini biliyordum. Gittim ve anlattım; neden böyle oluyor bilmek istedim. Benim bütün sorunum; egoist olamayışım. Bütün mesele bu.


'EN ETKİLİ ALBÜMÜM BU'

-Bu hafta albümünüz çıktı ve hemen ikinci baskıya girdi. Hatırladığım kadarıyla daha önce hiçbir albümünüz bu kadar çabuk ilgi görmemişti, değil mi?

Evet, ilk kez bir Hülya Avşar albümü hemen ikinci baskıya giriyor. Önceki albümlerden daha iyi oldu; açıkçası hiçbir albümüm bunun kadar etkili olmadı. 'Bana Bir Koca Lazım' şarkısının klibini, tamamen tanıtım amacıyla çektik. Aslında esas şarkılar diğerleri. Bu albüm için üç-dört klip daha çekeceğim. Ama önce şu tanıtım işlerini bir bitirelim.


'BİZ DE ÇOCUK OLDUK İÇKİ İÇTİK ÖPÜŞTÜK'

-Zehra'nın okulu nasıl gidiyor, dersleri nasıl?

Zehra, MEF'te Lise 2'nci sınıfa gidiyor. Geçen sene cofladı, bu yüzden bütün yaz matematik ve geometri çalışmak zorunda kaldı. Bütün yaz tatilini mahvettim; oturttum, yaz boyu ders çalıştırdım.


'BEN BUNLARA İZİN VERİYORUM KARDEŞİM!'

-Özellikle bu kış, Zehra için çok iyi geçmedi sanırım. Kızınız 'demlik fırlatma' meselesiyle gündeme geldi. O günlerden sonra Zehra'yı pek fazla dışarıda görmüyoruz; yasak mı geldi?

Bundan sonrası için buradan herkese sesleniyorum: Benim kızımı sokakta görebilirler, içki içmiş veya belki elinde sigara ile görüntülenmiş olabilir. Ben bunlara izin veriyorum kardeşim! Diğerlerine b.k yemek düşer! Benim kızım; benden gizli, bilmediğim bir şeyi asla yapmaz. 15 yaşında ve gençliğini yaşayacak. Hangimiz o yaşlarda gizli gizli sigara içmedik, alkol almadık ki? Hatta benim kontrolümde, arada bir içsin istiyorum ki; içince neler oluyor görsün. İyi bir şey mi, kötü bir şey mi anlasın istiyorum. Buradan ilan ediyorum; karışmayacaklar benim kızıma! Kızıma böyle davrandığım için dengeli bir çocuk oldu. Biz 18 yaşında başladık bunlara, onlar 15'te başlıyor. Benim hiçbir yasağım yok; bunu herkes bilsin.

-Bugüne kadar her konuda, herkese cevap verdiniz ama canınızı sadece Zehra'yla ilgili haberler yakıyor sanırım, doğru mu?

Kesinlikle, evet. Bunca yıllık meslek hayatımda, bundan başka canımı yakan hiçbir haber olmadı. Zehra'ya zarar verecek her şeyde, o kişiyi bulup gırtlağına yapışırım! Zehra'nın son olayları sırasında ettiğim küfürler kadar, hayatım boyunca küfür etmedim. Çok acımasızca yapılıyor her şey. Ben Yılmaz'ın (Erdoğan) çocuğuna yapılanlara da, Sibel'in (Can) çocuğu için yazılanlara da üzülüyorum. Yazık! Ben Engincan'ın tarzını beğeniyorum, helal olsun; çocuğun bir tarzı var en azından. Hepimiz çocuk olduk; sigara içtik, içki içtik, dans ettik, öpüştük... Bu çocuklar bunları yaşayacak ama sen görmeyeceksin.

Resim Galerisi
Günün Öne Çıkanları

Videolar
Köşe Yazıları

Levent Tan

Levent Tan

Birilerinin Yanında Olmak


Yavuz Saltik

Yavuz Saltik

Şike konuşmayın diyorlar!


Tuncay Aydemir

Tuncay Aydemir

Sana da Bu Yakışır Şenol Güneş


Nurcan Yazıcı

Nurcan Yazıcı

Tek Tip/Siz Eğitim


Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

Türkçe Olimpiyatları`na katılan hainler!

Spor Toto Super Lig
Sayısal Loto
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
03 12 13 26 31 33
Şans Topu
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
02 19 21 24 25 + 05
On Numara
11.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
04 07 09 10 12 17 19 22 24 27 32 37 41 45 62 64 70 74 75 76 78 80
Süper Loto
14.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
06 11 15 30 48 54
Facebook
Linkler