Bu haber 636 kişi tarafından okundu.
Halil Şanlı`dan yalanlama !
1.11.2013 09:37:50
Tek Art Medya Yayın koordinatörü Halil Şanlı kendisinin görev ve yetkilerinin alındığı şeklinde çıkan haberler üzerine bir açıklama yaptı.

Halil Şanlı`dan yalanlama !
FaceBook ta paylaş


Şanlı haber61 tv'de Atakan Kadıoğlu'nun hazırlayıp sunduğu AYAKÜSTÜ adlı programa telefonla katılarak Kadıoğlu'nun konu ile ilgili sorularını yanıtladı.


Şanlı 2011 yılından itibaren Tekart medyada göev yaptığını belirterek” Ben bu kuruma 2011 yılının 15 Aralığında geldiğim günden beri şahsıma dönük çok çirkin iftiralar, çok çirkin saldırılar, çok çirkin şikâyetler yapıldı. Fakat görüyorum ki etraftaki bazı çıkar ve menfaat odakları ya da bizimle kişisel hesapları ya da küskünlükleri olanlar bizimle alakalı olarak yaptıkları çirkin iftiralara devam ediyorlar. Biz bunu hiç bir şekilde gündemimizde tutmuyoruz. Bu arkadaşlarla hiç muhatap dahi olmuyoruz.


Çünkü bizim seviyemiz, yerimiz, kurumumuzun gücü, büyüklüğü her şeyi kamuoyunun takdirine sunuyorum, her şey ortada. Dolayısıyla onları muhatap aldığımız takdirde de bizim aynı seviyeye inmemizden endişe ediyorum. Bunu kendimize zulüm kabul ederiz zaten. Bu dedikoduyu yapanlar belli medya ajansları. Bu ajanslarda şu anda kalemşörlük yapanlarsa bu kurumun daha önce ekmeğini yemiş, bu kurumda istedikleri gibi at koşturmuş, Patronumuz Sayın Mehmet Ali Yılmaz beyin iyi niyetini ve onun verdiği imkânları tamamen kendi kişisel tasarruflarına, kendi kişisel çıkarları doğrultusunda kullanmış ve biz geldikten sonra da nemaları kesilmiş olan arkadaşlar. Nemaları kesildiği için Karadeniz Gazetesi gibi bölgenin en büyük gazetesinin, en büyük gücünün ellerinden alınmış olması, onların hırçınlıklarını, onların insani duygularını tamamen köreltmiş durumda. Durum böyle olunca bu tür saldırıların, bu tür iftiraların, dedikoduların yapılması onların seviyesindeki insanlara göre normal olarak kabul ediyorum.


Sayın Onursal Başkanımız Mehmet Ali Yılmaz Beyin İstanbul'da ikamet etmesi ve şirketin merkezinin İstanbul'da olması, İstanbul'da kendisinin bazı basın danışmanlarının olması sonuç itibari ile onursal Başkanımızın basın danışmanları yılın belli bölümlerinde yılda 2 – 3 defa İstanbul'dan ulusal basın tecrübesi yaşamış, Ulusal basında duayen yerine gelmiş bazı kişiler onun yanında danışman olarak görev yapıyor. Bu kişiler zaman zaman buradaki kurumumuza geçici görevle gönderiliyor. Ulusal gazetelerden aldıkları tecrübeleri bizlere eğitim amaçlı olarak empoze ediyorlar. Şu anki gelişen olay bundan ibarettir. Mehmet Ali Yılmaz bey bizzat şahsımı arayarak, benimde görüştüğüm, iki tane abimizi Trabzon'a göndereceğini ve şahsımın onlarla ilgilenmesini, dolayısıyla bu arkadaşlardan yararlanmamızı ve bir eğitim sürecine personelin tabi tutulacağını söyledi.


Olay tamamen bundan ibarettir. Hiçbir şekilde görevden alma veya görev yetkileri dondurma gibi şeyler söz konusu değildir.

Resim Galerisi
Günün Öne Çıkanları

Videolar
Köşe Yazıları

Levent Tan

Levent Tan

Birilerinin Yanında Olmak


Yavuz Saltik

Yavuz Saltik

Şike konuşmayın diyorlar!


Tuncay Aydemir

Tuncay Aydemir

Sana da Bu Yakışır Şenol Güneş


Nurcan Yazıcı

Nurcan Yazıcı

Tek Tip/Siz Eğitim


Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

Türkçe Olimpiyatları`na katılan hainler!

Spor Toto Super Lig
Sayısal Loto
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
03 12 13 26 31 33
Şans Topu
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
02 19 21 24 25 + 05
On Numara
11.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
04 07 09 10 12 17 19 22 24 27 32 37 41 45 62 64 70 74 75 76 78 80
Süper Loto
14.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
06 11 15 30 48 54
Facebook
Linkler