Bu haber 963 kişi tarafından okundu.
Gümrükçüoğlu, Maçka`da
5.02.2014 15:55:49
Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Maçka’yı ziyaretti.

Gümrükçüoğlu, Maçka`da
FaceBook ta paylaş

Gümrükçüoğlu, CHP Trabzon Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Volkan Canalioğlu’nun ‘Trabzon’a hizmet için Başbakan'ın kapısında yatarım’ sözlerine “Trabzon’da Belediye Başkanlığı yaptı. Bu süre içerisinde bırakın Başbakanımızın şehrimizin bakanı Faruk Nafız Özak’ı hazırladığını bir proje ile dahi ziyaret etmediniz. Trabzon’u bu sözlerle kandıracağınızı zannediyorsanız yanılıyorsunuz” dedi.

Sabah saatlerinde ilçeye gelen Başkan Gümrükçüoğlu, AK Parti Belediye Başkan Adatı Koray Koçhan, AK Parti İlçe Başkanı Sedat Kongur, Belde belediye Başkanları, Başkan aday adayları, Mahalle ve köy muhtarları, iş adamları, esnaf ve çok sayıda partili ile sabah kahvaltısında bir araya geldi.

Burada yaptığı konuşmada Başkan Gümrükçüoğlu, CHP'ye yüklenerek "Halkı kandırmaya çalışmayın, bu halk zannettiğiniz gibi saf ve unutkan değil" ifadelerini kullandı.

‘Maçka’yı Turizm vadisi yapacağız’ diyen Başkan Gümrükçüoğlu, "Biz Maçka Vadisini Turizm vadisi olarak geliştirme amacındayız. Sümela ve yukarıya doğru Çakırgöl’e kadar devletin ve milletin imkanları ile bir büyük turizm yolu yaptırmaktayız. En geç bu yazın sonuna kadar bu yolumuz tamamlanmış olacaktır. Ardından Çakırgöl turizm tesislerinin adımı atılacaktır. Bütün bunların hazırlıklarını şehrimizin Bakanlığını yapmış olan milletvekilimiz Faruk Nafiz Özak çok önceden yapmıştır. Daha sonra Çevre ve Şehircilik Bakanlığımızı yapmış olan Erdoğan Bayraktar ve milletvekillerimiz tüm bu yatırımların takibini yapmıştır. Bu yatırımlarla inşallah Maçka hak ettiği yere gelecektir” şeklinde konuştu.

CHP Trabzon Milletvekili Volkan Canalioğlu’nun gazetelere yansıyan sözlerine karşılık ‘Halkı kandırmayın’ diyen Gümrükçüoğlu, “Gazetelerde görüyoruz bizden önce Belediye Başkanlığı yapmış olan Sayın Milletvekili Volkan Canalioğlu demiş ki ‘Gerekirse bizde bu şehrin temsilcisi olarak Sayın Başbakanın kapısında yatarız, bizimde Başbakanımız’ diye ifade etmiş. Bu sözüne karşılık belediye başkanlığı döneminde beş yıl ne yaptın diye kendisine sormak lazım. Bayındırlık ve İskan Bakanlığımızı ve Spordan Sorumlu Devlet Bakanlığımızı yapmış olan Sayın Faruk Özak ‘Beş yıl boyunca koltuğunun altına bir tane tamamlanmış olan proje alıp benim kapımı Ankara’da bir kere açmamıştır’ diyor. Şehrin halkını düşünmek bu mudur? Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz. Beş yıl belediye başkanlığı yapacaksın ve bir kere elinizde bir proje ile bu şehrin bakanının kapısını çalmayacaksın. Şimdi de çıkmış vatandaşı kandırmaya çalışacaksın. Bu millet öyle kanmaz. Bu milleti saf zannedip geçmişi hatırlamaz zannetmek gafletin en büyüğüdür" diye konuştu.

Koray Koçhan’a kefil olduğunu ve enerjisi ve dinamikliği ile Maçka’ya çok hizmetler yapacağını vurgulayan Gümrükçüoğlu , “Bizler AK Parti olarak bir ve beraber olarak Maçka’mızın hizmetinde olduğumuzu ifade etmek istiyorum. Koray Koçhan kardeşim sizin evladınız. İlçe başkanlığı döneminde Maçka için çalışmış emek vermiştir. İl Özel İdaresi ve KÖYDES aracılığı ile yapılan her hizmetten yararlanmak için, hizmet için özel çaba sarf etmiştir. Bunu bizzat Trabzon Belediye Başkanı olarak ben yaşadım ve gördüm. Defalarca yanımıza gelmiş bizleri aramış ve ilçesi için şu hizmeti bu hizmeti yapalım demiştir. Bizlerden her zaman destek istemiştir. Genç, enerjik ve dinamik kardeşimiz sizleri çok iyi tanıyor sizlerin sorunlarına var gücü ile çözüm üretecektir. Onun için yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır anlayışı içinde Koray Koçhan kardeşimizle ve sizler birlikte Maçka’mızı birkaç basamak yükseltmek için desteğinize talibiz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Gümrükçüoğlu ve beraberindekiler Koray Koçhan’ın seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirerek pasta kestiler. Daha sonra Maçka’daki esnafı ziyaret eden Gümrükçüoğlu ve beraberindekiler halktan büyük ilgi gördüler. Başkan Gümrükçüoğlu, "Maçka halkının AK Belediyecilik ile buluşmak için sabırsızlandığını gözlemledik. 30 Mart günü Maçka’da yeni bir dönem inşallah halkımızın desteği ile başlayacak" dedi.

Resim Galerisi
Günün Öne Çıkanları

Videolar
Köşe Yazıları

Levent Tan

Levent Tan

Birilerinin Yanında Olmak


Yavuz Saltik

Yavuz Saltik

Şike konuşmayın diyorlar!


Tuncay Aydemir

Tuncay Aydemir

Sana da Bu Yakışır Şenol Güneş


Nurcan Yazıcı

Nurcan Yazıcı

Tek Tip/Siz Eğitim


Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

Türkçe Olimpiyatları`na katılan hainler!

Spor Toto Super Lig
Sayısal Loto
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
03 12 13 26 31 33
Şans Topu
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
02 19 21 24 25 + 05
On Numara
11.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
04 07 09 10 12 17 19 22 24 27 32 37 41 45 62 64 70 74 75 76 78 80
Süper Loto
14.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
06 11 15 30 48 54
Facebook
Linkler