Bu haber 630 kişi tarafından okundu.
Eski asbaşkandan eleştiri !
31.10.2013 09:26:02
Hayrettin Hacısalihoğlu , Divan Başkanı Ali Özbak`ı ve eski başkan Sadri Şener`i eleştirdi.

Eski asbaşkandan eleştiri !
FaceBook ta paylaş


Trabzonspor eski asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu Trabzonspor'un 31.olağan Divan mali genel kurulunda bir konuşma yaptı. Hacısalihoğlu konuşmasında divan başkanı Ali Özbak eski başkan Sadri Şener ve yönetim kurulunu eleştirdi .

ŞENER ŞİMDİ AYAĞINI DENİZE UZATIYOR

Hacısalihoğlu kulübün eski başkanı Sadri Şener'in şimdi yatında ayağını denize uzattığını söyledi . Eski asbaşkan Hacısalihoğlu'nun eleştirilierinden yönetimin mali tablosu da nasibini aldı.

Hacısalihoğlu açıklamasında şu ifadeleri kullandı;

Sayın Divan kurulu ve konuklar hepinizi saygıyla selamlıyorum. Öncelikle eski başkanımız Özkan Sümer'i konuşmasından dolayı tebrik ediyorum. 3 Temmuz sürecinde futbolda büyük bir çöküş yaşadık. Takım olarak ta büyük sıkıntılar yaşandı. Kulüplerde niçin dargınlık yaşanıyor, Başarılı kadro dağıtılıyor. Niçin takım toparlanamıyor. Kulübü bu duruma getiren insan şimdi yatında ayağına denize uzatıyor.Şike sürecinde niye başarısız oluyoruz. Siyasetle niye iç içeyiz ve buna da devam ediliyor. Bunları engelleyecek olan Divan kuruludur ama nerede?

Eğer başkaları gibi ses çıkaramazsınız olmaz. Mesela divan kurulu en son oynan Fenerbahçe maçından sonra çıkan olaylara niye ses çıkarmadı. Kulübümüz niye yalnızlığa itildi.

Malum bugünlerde kulübün gelirleri borçlar karşısında ürkütücü bir boşluktadır. Bu borç son zamanlarda alınan pahalı futbolcuların paraları nasıl ödeniyor. Mesela hiç gereği yokken ihtiyaç olmamasına rağmen yüksek bedeller ödenerek bazı mevkilere futbolcular alındı.Kulübün malı yükü artırıldı . Ancak ne hikmettir yönetim borç azalıyor diyor. Artması gereken borcun azalması merak konusu. Böyle bir mucize muhasebe oyunu değilse böyle bir şey varsa bilelim de Türkiye'yi de kurtaralım. Bu alınan futbolcuların paraları nasıl ödeniyor. Bilelim sonradan karşımıza nasıl bir tablo çıkacaktır. Gelen para nereden geldi kimden geldi karşılığında ne istedi. Bilmeliyiz ileride bu para karşımıza borç olarak çıkmasın.

Malum nedenlerden ötürü 31 mayısta yapılması gereken olağan genel kurul yapılmıyor. Hayali bir sebeple kabul edilen kararlar sonrası biz tenkitlerde bulunduk. Dahası yapılan oylamanın şeklinin yanlış olduğunu söyledik, Oylamanın mekanı yanlış ki mekanın yanlış olduğunu kendileri de söylüyor. Oy sayımı yanlış Oylar tekrar sayılıyor olmuyor. Bugün herkesin tartıştığı bir kongre sonucu yeni yönetim geliyor. Öbür arkadaşlar mahkemeye gidiyor. Tabi yasal değil bu iş. Bana göre ona göre olmaz bu işler. Divan başkanı ben karışmadım diyor. Bence bizce bana göre, ona göre Sabit abimin fikrine Mehmet abimin fikrine göre bu işler yürümez. , Bu işler kanuna göre yasaya göre yapacaksınız. Ben karışmadım fikir beyan etmedim o fikri ben vermedim diyor. Bu durumda karışmayacaksan orda ne işin var. Bugün kimse laf söyleyemeyecek. Bugün kulübün menfaatini herkes düşünecek. Ben ona sordum buna sordum yaptım yok.

6 aylık çok güzel bir dönem oldu bunu iyi değerlendirmemiz gerekirken kötü kullandık. Şimdi oturup bundan sonra ne yapacağımızı düşünmeliyiz. Sırf keyfi davranışla bu işleri bugün böyle yaptık. Bu iş dian kurulunun vereceği kararla devam edecektir.

Resim Galerisi
Günün Öne Çıkanları

Videolar
Köşe Yazıları

Levent Tan

Levent Tan

Birilerinin Yanında Olmak


Yavuz Saltik

Yavuz Saltik

Şike konuşmayın diyorlar!


Tuncay Aydemir

Tuncay Aydemir

Sana da Bu Yakışır Şenol Güneş


Nurcan Yazıcı

Nurcan Yazıcı

Tek Tip/Siz Eğitim


Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

Türkçe Olimpiyatları`na katılan hainler!

Spor Toto Super Lig
Sayısal Loto
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
03 12 13 26 31 33
Şans Topu
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
02 19 21 24 25 + 05
On Numara
11.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
04 07 09 10 12 17 19 22 24 27 32 37 41 45 62 64 70 74 75 76 78 80
Süper Loto
14.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
06 11 15 30 48 54
Facebook
Linkler