Bu haber 695 kişi tarafından okundu.
Cavcav Trabzonspor`u kınadı!
14.11.2013 09:28:27
Cavcav`ın açıklamaları...

Cavcav Trabzonspor`u kınadı!
FaceBook ta paylaş


Trabzonspor' Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun çalınan kupa konusunda hakkını aramak için sert dille Aziz Yıldırım'ı eleştirmesi İlhan Cavcav'ın oldukça dikkatini çekti. Hacıosmanoğlu ve Yıldırım arasında yaşananlara güldüğünü belirten Cavcav iki kulübü de kınadığını söyledi. Cavcav'ın bu açıklaması kendi kulübünün de Trabzonspor gibi mağdur bir duruma düştüğünde "susacak mı yoksa hakkını mı arayacak" sorularını akıllara getirdi.

İşte Cavcav'ın açıklamaları

Cavcav, Süper Lig ekiplerinin gündeminde ilk sıralarda yer alan e-bilet uygulaması ile ilgili düzenlemelerin yapılacağını söyleyerek toplantıya hiçbir temsilcisi ile katılmayan Fenerbahçe Kulübü'ne ve Başkan Aziz Yıldırım hakkında da çok sert ifadeler kullandı:

3 saate yakın toplantı neticesinde, kulüplerin hukukçuları, kulüp başkanlarının da iştirakiyle 55-60 kişilik bu toplantı neticesinde çok iyi kararlar aldığımızı ümit ediyorum. Hukukçu arkadaşlarımız, 6 kişilik bir heyet, beden terbiyesi genel müdürlüğünde spor hukuku ile ilgili bir çalışma yapmak üzere spor kanunu çıkartmak için çalışma yapacak. Sporcuların geleceği için olumlu hale getirecekler şartları. Sonra bize geri dönüş yapacaklar ve tekrar masaya yatıracağız."

"2014'TE E-BILETE GEÇİLECEK"

"Kulüpler Birliği'nin Aralık ayı ve 2014'te e-bilet'e geçilecek. İstanbul'dan 3-4 kulübümüzün ve federasyonun yapacağı müzakerelerde olumsuz ve olumlu yönlerini tartışacaklar. En fazla ayın 15'ine kadar bu toplantı gerçekleştirilecek."

"AZİZ YILDIRIM CÜRMÜ KADAR YER YAKAR"

"Kulüplerin başında olan insanlar dünyada gelip geçicidir. Kim ne yaparsa kendine yapar. Bugün ben de burada açıklıyorum. Bugün Fenerbahçe demek Türkiye'de çok fazla taraftarı olan ve nezih insanların oluşturduğu bir topluluktur. Aziz Yıldırım'da cürmu kadar yer yakar. Buraya katılmamakla bir daha Kulüpler Birliği'ne gelmeyeceğim gibi sözlerle İkinci Başkandan duyduğumuz laflarla olmaz. Kim ne yapıyorsa kötülüğü kendine yapar. Birlik ve beraberliğin çok yarar sağlayacağı bir devirde ne Trabzonspor başkanının ne de Fenerbahçe başkanının ileri geri sözlerine bence kamuoyunda gülüyorlardır. İlhan Cavcav olarak ben gülüyorum. Bu şekilde hareketlerinden dolayı iki kulübümüzü de ayıplıyorum. Hacıosmanoğlu geldi zamanında. Çok da teşekkür ediyoruz. Kulüpler Birliği başkanı olarak bana yetki verdiğini de söylemek mecburiyetindeyim."

"1 HAFTA HASTANEDEYDİM, BİR TELEFON ET"

Ben futbolun içinden geldim, amcam Galatasaraylı. Fenerbahçe bana transfer teklifi yaptı. 21 yaşında futbolu bıraktım babam yüzünden. Ben 10 yaşından beri 19 Mayıs Stadı'na gidip maç izleyen, omuz omuza maç izleyen biriyim. Futbolun içinde çok şeyler gördüm. Lütfen siz de futbolda kardeşliği aşılayın diyorum. Hangi kulübümüz olursa olsun değerli satırlarınızda doğru yerler verin. Kulüpler Birliği'ne gelmeyen adam, ben 1 hafta hastanede yattım. Sen bir Aziz Yıldırım olarak telefon et. Ben konuşursam neler olur ama benimle birlikte mezara gider

"EGEMENOĞLU'NUN KARŞI GELDİĞİ MADDELER VAR"

"Yunus Egemenoğlu'nun karşı geldiği maddeler var. Beden terbiyesi genel müdürlüğünden gelen kardeşlerimiz vardı. Onlar bazı maddeleri müzakere ettiler. Ankara'da yapılacak görüşmelerin ardından inşallah düzgün kararlara varacağız."

Cavcav ayrıca konuşmasının ardından yaptığı sözlü ifadede, Fenerbahçe Kulübü'nün Kulüpler Birliği'ne bir kez daha katılmadığı takdirde Birlik'ten ihraç edilmesi için karar aldıracağını söyledi.

Resim Galerisi
Günün Öne Çıkanları

Videolar
Köşe Yazıları

Levent Tan

Levent Tan

Birilerinin Yanında Olmak


Yavuz Saltik

Yavuz Saltik

Şike konuşmayın diyorlar!


Tuncay Aydemir

Tuncay Aydemir

Sana da Bu Yakışır Şenol Güneş


Nurcan Yazıcı

Nurcan Yazıcı

Tek Tip/Siz Eğitim


Süleyman ÖZIŞIK

Süleyman ÖZIŞIK

Türkçe Olimpiyatları`na katılan hainler!

Spor Toto Super Lig
Sayısal Loto
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
03 12 13 26 31 33
Şans Topu
13.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
02 19 21 24 25 + 05
On Numara
11.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
04 07 09 10 12 17 19 22 24 27 32 37 41 45 62 64 70 74 75 76 78 80
Süper Loto
14.11.2019
Tarihli Cekilis Sonucu
06 11 15 30 48 54
Facebook
Linkler